St. Territory
be nice to people
IMG_0061.JPG

O vlasech a stříhání

Mám základy Akademie Toni&Guy. Miluju zdravé vlasy a syrové střihy v různých délkách, které si několik měsíců po střihu rostou a žijí po svém.  Které nevyžadují každodenní styling, ani zvláštní úpravy. Které jsou ze života a "messy" neupravená verze jim víc než sluší. S tím souvisí i péče o ně. Většina mojí klientely už pochopila, jaký je rozdíl mezi chemicky umytými vlasy a přírodou. Pevné vlasy s texturou mají používáním přírodních produktů nebo jen mytím vodou studené syté barevné odstíny, dobře drží, nelítají, méně se mastí. Při práci do nich nemusím cpát další chemii a to mi vyhovuje. 

Barvení? Ano, barvím. Australskou značkou Kevin Murphy, protože obsahuje méně chemie a tím je k Vám, ale hlavně ke mně, tedy k mým rukám a plicím i játrům mnohem šetrnější. Nedělám platinu, ani nehledám studený odstín melírů dozblbnutí. Nebaví mě to. Nebaví mě ničit vlasy, jakkoliv může být barvení kreativní.

Moji práci můžete vidět převážně na instagramu nebo na fb, občas hodím nějaký text na blog, tak jej sledujte, pokud budete mít chuť.

skrumaž.JPG